O mnie

O mnie

Na blogu Realny Tasty Kitchen znajdziecie przepisy na najróżniejsze dania, od prostych i szybkich potraw na co dzień po wyjątkowe specjały na okazje szczególne. Każdy przepis jest dokładnie opisany, ilustrowany pięknymi zdjęciami, a Magda nie szczędzi cennych wskazówek i trików kulinarnych, które pomogą Wam osiągnąć doskonały smak w każdym daniu.

Magda to prawdziwy alchemik smaków, która od najmłodszych lat odkrywała magię gotowania. Kiedy inni bawili się w zabawy na podwórku, Magda eksperymentowała w kuchni, mieszała składniki, komponowała smaki i tworzyła wyjątkowe dania. I choć początkowo nie były one wegetariańskie, to właśnie pasja do gotowania sprawiła, że Magda odkryła swoją prawdziwą miłość – wegetariańską kuchnię.

Magda w swej diecie pozwala zaistnieć rybom więc znajdziesz tu od czasu do czasu też przepisy dla diety peskowegetariańskiej.

Dla Magdy gotowanie to nie tylko sposób na przygotowanie posiłku, to prawdziwa sztuka, to pasja, którą chce dzielić się z innymi. Jeśli kochasz wegetariańską kuchnię lub chciałbyś/chciałabyś ją poznać od podszewki, koniecznie czytaj bloga Really Tasty Kitchen i daj się zainspirować niezwykłym smakom i historiom Magdy. To miejsce, w którym każdy może stać się kucharzem/kucharką wegetariańskim i w pełni cieszyć się magią jedzenia roślinnego.

Zachęcam do eksperymentowania w kuchni dzielenia się Twoimi przepisami w komentarzach, jeśli skorzystasz z przepisu bedzie mi bardzo miło jak napiszesz czy Ci smakowało ? Co zmieniłaś/łeś lub ulepszyłaś/łeś ?

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnego przepisu!

Checkbox

Checkbox2

Sprawdź skrzynkę i pobierz tam eBook.