Rancho dwa koguty – klimatyczne domki w Radawie

Magdalena Przyłudzka

22/09/2021

b

Dziś niecodzienny post, mianowicie o klimatycznych domkach w Radawie. 

Rok temu z grupą miłych mojemu sercu ludzi byliśmy na dłuższy weekend w Radawie, mieszkaliśmy w bardzo klimatycznych domkach z bala w obecności czystej natury…wokół jest ogrom lasu, płynie rzeka…jest spokój, cisza i odpowiedni klimat do resetu !

Wieś Radawa w gminie Wiązownica w województwie podkarpackim, 17 km na północny wschód od Jarosławia, otoczona jest sosnowymi lasami. Przepływająca przez nią rzeka Lubaczówka wije się licznymi meandrami wśród piaszczystych pól, łąk i lasów. Orzeźwiający, żywiczny zapach lasu wraz z dużą zawartością jodu w powietrzu tworzą swoisty, uzdrawiający mikroklimat. Ten urokliwy zakątek jeszcze nieskażony przez cywilizację dostarcza mnóstwo pozytywnej energii

 

 

Na rancho znajdują się dwa domki, które mieszczą spokojnie dwie – trzech rodzin. Domki wraz z podwórkiem ogrodzone są drewnianym płotem, warto pojechać ze znajomymi i mieć do dyspozycji całość.

Są dwa paleniska na ogniska przy każdym domku oraz zadaszona wiata, gustownie udekorowana, gdzie można grillować i przyjemnie spędzić czas.

 

 

 

Na podwórku znajduj się również domek dla dzieci wraz z piaskownicą oraz basen z czystą wodą.

 

Klimatyczne domki ” Rancho dwa koguty ” w Radawie to miejsce z duszą, z pewnością będę wracała tam nie raz, uzdrawiający klimat zdrowego jodowego powietrza działa bardzo odprężająco i relaksująco.

Bezpośredni kontakt znajdziesz pod tym adresem: https://www.facebook.com/profile.php?id=100049349720221

 

Udostępnij mój wpis 🙂

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnego przepisu!

Checkbox

Checkbox2

Sprawdź skrzynkę i pobierz tam eBook.